REKLAMA
REKLAMA

„Stary” Prezes, nowe plany!

SANOK. Wczoraj (31 marca) podczas Walnego Zebrania klubu piłkarskiego Stal Sanok wybrano Prezesa, którym w dalszym ciągu pozostał Józef Konieczny.

Obecnego Prezesa poparło 34 członków, zaś 1 był przeciwko. W spotkaniu uczestniczyli między innymi Zastępcy Burmistrza Sanoka Marian Kurasz oraz Ziemowit Borowczak, a także sekretarz miasta Waldemar Och oraz radni Wojciech Wydrzyński i Piotr Lewandowski.

Najbliższe plany na przyszłość Józefa Koniecznego to zakończenie negocjacji w sprawie sprzedaży działki przy ulicy Stróżowskiej , powołanie spółki w Karlikowie oraz utrzymanie się w czołówce III ligi a jeżeli pozwolą na to finanse to awans do wyższej klasy rozgrywek.

Prezes objął stanowisko do momentu zakończenia przedsięwzięć, które zostały rozpoczęte w ostatnim czasie, mianowicie sprzedaży stadionu przy ulicy Stróżowskiej oraz powołania spółki handlowej w Karlikowie.

-Proszę o wsparcie przede mną teraz powrót do domu… A to jest najtrudniejsze – mówił po zakończonym głosowaniu Prezes Józef Konieczny.

Członkami Zarządu Stali Sanok zostali:
Bogdan Terlecki
Jerzy Pietrzkiewicz
Krzysztof Capik
Ryszard Germański
Stanisław Klepek

01-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)