REKLAMA
REKLAMA

25 listopada: Koncert muzyki Gospel w SDK

SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza 25 listopada 2011 godz.17.00 na Koncert muzyki Gospel, w którym wystąpią: Brian Fentress oraz soliści i chór IV Warsztatów Gospel w Rzeszowie.


bezpłatne wejściówki do odebrania w SDK od 16 listopada 2011

Brian Fentress  wychowywał się w Detroit – mieście czarnej muzyki, której bliskość szybko znalazła swoje odbicie w dziecięcych marzeniach o profesjonalnym śpiewaniu. Dwunastoletnia edukacja muzyczna w zakresie teorii muzyki i emisji głosu dała jego barytonowej barwie pełne afroamerykańskiego kolorytu brzmienie. W tym również czasie młody solista poznawał również tajniki dyrygentury oraz kształcił swój zmysł kompozytorski Już od 2005 roku w Polsce, roztańczony i rozśpiewany, pełen energii i entuzjazmu, z nieustannym uśmiechem na ustach i ogromnym poczuciem humoru zaraża Polaków żywiołową muzyką gospel. Niesamowicie utalentowany muzycznie, z sercem oddanym Bogu prowadzi Warsztaty Gospel w wielu miastach Polski…

Jego niezwykły głos dostrzegli muzycy światowej sławy. Występował i nagrywał u boku takich artystów jak Byron Cage, Hezekiah Walker, Lyle Lovette czy Kirk Franklin. Nie zaniedbywał także kunsztu dyrygenta – obok koncertowania zdobywał doświadczenie jako stażysta u muzyka, aranżera i producenta Freda Hammonda. Największa muzyczna przygoda była jednak jeszcze przed nim. Brian otrzymał bowiem niezwykłą szansę wspólnego śpiewania u boku Arethy Franklin – artystki światowego formatu, uznawanej za jeden z pięciu największych współczesnych głosów kobiecych w muzyce rozrywkowej.

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42

22-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)