REKLAMA
REKLAMA

Besko: 24-latek straszył gości hotelu mafią!

BESKO/POWIAT SANOCKI. Niecałej godziny potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać sprawcę rozboju. Okazał  się nim 24-letni mieszaniec powiatu sanockiego. W chwili zatrzymania był pijany. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 23. w miejscowości Besko. Do przebywających w pokoju hotelowym gości  przyszedł mężczyzna i zaczął im grozić. Powiedział, że jeżeli mu nie zapłacą za ochronę, to dzisiejszej nocy mogą spodziewać się przyjazdu członków mafii. Z uwagi na fakt, iż mieszkańcy województwa mazowieckiego nie chcieli mieć żadnych problemów i czuli się zagrożeni dali mężczyźnie pieniądze w kwocie około 350 złotych. Napastnik zabrał gotówkę i oddalił się z hotelu.

W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali na terenie Sanoka odpowiadającego za to zdarzenie mężczyznę. 24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przyjechał do miasta taksówką. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. W organizmie miał ponad 2,7 promila alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Wczoraj usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa rozboju. Przyznał się do popełnienia tego czynu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP SANOK

07-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)