REKLAMA
REKLAMA

Akcja policyjna „Dokumenty Zastrzeżone”

POLSKA. Utraciłeś dokumenty? Nie ryzykuj! Zastrzeż je w Banku! To główne hasło trwającej  społecznej  Kampanii Informacyjnej Systemu  Dokumenty Zastrzeżone. Głównym celem tych działań jest  przypominanie  obywatelom o konieczności informowania banków o utraceniu dokumentów. A wszystko  po to aby, aby ktoś nie „ukradł” naszej tożsamości.

 

Akcja prowadzona jest przez Związek Banków Polskich, przy współpracy z Komendą Główną Policji. Na przestrzeni trzech ostatnich lat, w ramach tej akcji, podejmowano wiele działań mających na celu informowanie obywateli o problemach jakie mogą napotkać w sytuacji gdy ktoś „podszyje się” pod ich tożsamość.

Dane związku wskazują na fakt, iż liczba zastrzeżonych dokumentów, które wcześniej zostały skradzione lub zgubione znacznie wzrosła. Odnotowano również mniejszą liczbę prób wyłudzeń kredytów. Mając na uwadze bezpieczeństwo obywateli ponownie rozpoczęto działania informujące.

KPP SANOK

 

22-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)