REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Akcja ratunkowa nad Sanem (ZDJĘCIA, VIDEO)

SANOK. Dzisiaj w godzinach porannych sanoczan mógł obudzić dźwięki syren straży pożarnej, policji oraz ambulansu. Jednostki zmierzały w kierunku ulicy Królowej Bony po otrzymaniu zgłoszenia,  że w Sanie znajduje się kobieta. Niezwłocznie rozpoczęto akcję ratunkową.Policja wyjaśnia motywy działania 47 -letniej mieszkanki Sanoka, którą dziś rano policjanci i strażacy wyciągnęli z rzeki San. Około godz. 8, dyżurny Policji dostał anonimowe zgłoszenie, że w Sanoku na ulicy Królowej Bony w rzece San znajduje się kobieta i potrzebuje pomocy. Natychmiast skierowano tam patrol policyjny. Wezwano również staż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, która znajdowała się na środku rzeki. Kobieta nie reagowała na próby nawiązania z nią kontaktu. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. W pewnym momencie kobieta z powodu silnego nurtu rzeki straciła równowagę i zaczęła tonąć. Policjant prewencji ruszył na pomoc kobiecie i wyciągnął ją z wody. Następnie asekurował ją do czasu dojścia strażaków.

47- latkę przetransportowano na brzeg i przekazano załodze karetki pogotowia. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
KPP Sanok

12-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)