REKLAMA
REKLAMA

Czołowe zderzenie na trasie Zagórz – Lesko (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ/ POWIAT SANOCKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Zagórzu na ulicy Bieszczadzkiej (droga krajowa nr 84) . Samochód osobowy marki Peugeot zderzył się czołowo z pojazdem marki Ford. Pięć osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę  około godz. 15.  w Zagórzu  na ulicy Bieszczadzkiej (DK-84). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jadąc w kierunku Leska, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Ford Fiesta.

W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala w Sanoku i Lesku. Kierujący fordem, 59-letni mieszkaniec Rzeszowa doznał złamania mostka, natomiast 43-letnia pasażerka tego pojazdu ma złamany obojczyk. U pozostałych uczestników stwierdzono niegroźne obrażenia. W chwili zdarzenia kierowcy byli  trzeźwi.

Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku.

KPP SANOK

17-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)