REKLAMA
REKLAMA

Czołowe zderzenie na trasie Zagórz – Lesko (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ/ POWIAT SANOCKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Zagórzu na ulicy Bieszczadzkiej (droga krajowa nr 84) . Samochód osobowy marki Peugeot zderzył się czołowo z pojazdem marki Ford. Pięć osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę  około godz. 15.  w Zagórzu  na ulicy Bieszczadzkiej (DK-84). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot 33-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego jadąc w kierunku Leska, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Ford Fiesta.

W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala w Sanoku i Lesku. Kierujący fordem, 59-letni mieszkaniec Rzeszowa doznał złamania mostka, natomiast 43-letnia pasażerka tego pojazdu ma złamany obojczyk. U pozostałych uczestników stwierdzono niegroźne obrażenia. W chwili zdarzenia kierowcy byli  trzeźwi.

Zebrane na miejscu dowody pozwolą Policji na ustalenie przebiegu i przyczyn wypadku.

KPP SANOK

17-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)