Esanok.pl nadal niepokonany! (ZDJĘCIA)

SANOK. Mecz pomiędzy Interq a Alcatraz rozpoczął szósta kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja. Komputerowcy nie zwalniają tempa. Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Dario Futbol tym razem z dwucyfrowym bagażem bramek odprawili młodszych kolegów z Alcatraz. FOTO: TOMASZ SOWA.

Najlepszy na boisku był Mariusz Zacharski, który zdobył 7 punktów za pięć bramek i dwie asysty.

Drugi pojedynek tego dnia to spotkanie Dario Futbol z Automanią. Przez ¾ meczu był to bardzo wyrównany mecz, jednak pod koniec drugiej połowy Automania wrzuciła wyższy bieg i odskoczyła rywalowi na dwie bramki dowożąc korzystny wynik do końca.

Bardzo zacięte było również kolejny mecz pomiędzy El-Bud-em i Stader. Obie drużyny grały bardzo zachowawczo nie chciały popełnić błędu. Optyczną przewagę w pierwszej połowie miała drużyna Stader i to im udało się zdobyć w tej części meczu tylko jedna bramkę. W drugiej połowie El-Bud oddał kilka groźnych strzałów i doprowadził do remisu. Końcówka meczu należała jednak do Stader , który na 20 sekund strzelili zwycięskiego gola.

Szóstą kolejkę zamykał pojedynek drużyn Esanok.pl i AZS PWSZ Sanok. Początek meczu ja i cała pierwsza połowa to wyrównana gra i wydawało się ze ta część spotkania zakończy się remisem 1-1 jednak Piotr Karnas pokonał pod koniec bramkarza AZS-u. Druga połowa to już większa przewaga drużyny Esanok.pl i tez większa skuteczność tej ekipy. Obrońca tytułu zaaplikował rywalowi aż 7 bramek nie tracąc ani jednej.

Esanok.pl z kompletem punktów przewodzi w tabeli.

Za tydzień kolejne emocje związane z Sanocka Liga Unihokeja. Wcześniej jednak po raz pierwszy przed własna publicznością wystąpi drużyna Unihok Team Sanok która zmierzy się z zespołem Multi Killers Kraków.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Mecz w sobotę 12-11-2011 o godz. 17.30 w niedzielę 13-11-2011 o godz. 11. Obydwa mecze rozegrane zostaną na Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Zagórzu. Sponsor drużyny krakowskiej dla kibiców przygotował drobne upominki !

NTERQ – ALCATRAZ 13 – 2

(1:22) 1 – 0 Janik Michał – Maślak Krystian
(2:30) 2 – 0 Zacharski Mariusz – Brejta Dariusz
(5:38) 3 – 0 Ciepły Damian – Zacharski Mariusz
(6:57) 3 – 1 Jachimowski Damian – Fal Mateusz
(8:11) 4 – 1 Ciepły Damian – Brejta Dariusz
(15:34) 5 – 1 Wilusz Mateusz
(16:00) 6 – 1 Zacharski Mariusz – Brejta Dariusz