Esanok.pl samodzielnym liderem!

SANOK. V kolejkę Sanockiej Ligi zapoczątkował mecz El-Budu i Dario Futbol. Spotkanie z początku było wyrównane, ciężko było dostrzec faworyta. Pod koniec 1 połowy D. Hydzik doskonale wykorzystał „wolnego” i strzelił na 1:0.

Długo nie trzeba było czekać i kolejny zawodnik El-Budu uporał się z obroną przeciwników i pokonał bramkarza J.Woźniaka. W drugiej połowie M. Wołoszczak jako jedyny zdołał pokonać nowego bramkarza „budowlanych” Dawida Czerwińskiego, który rozegrał bardzo dobre zawody. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:1 dla El-Budu.

EL-BUD – DARIO FUTBOL 2:1 (2:0)
(13:00) 1 – 0 Hydzik Damian #77
(14:25) 2 – 0 #9 Milczanowski Tomasz – Sobkowicz Damian #3
(22:23) 2 – 1 Wołoszczak Marcin #13 – Pasierbowicz Dawid #8

Kary:
(8:23) Dorotniak Dariusz #99 – 2 minuty

Kolejnymi na parkiecie byli mistrzowie ubiegłej kolejki Esanok.pl oraz Stader. Początek meczu znacznie dla Stadera. Wiele strzałów, ciągłe ataki na bramkę K. Rockiego, który w pierwszej połowie zachował czyste konto. W drugiej połowie Esanok.pl złapał rytm i rozstrzelał się co zresztą widać po zdobytych bramkach – 6 w drugiej połowie przy 4 Stadera. Końcowy wynik 9:4 dla „portalowców”.

(27:18) Mermer Tomasz #77 – 2 minuty

Po V kolejce SLU drużyna Esanok.pl została samodzielnym liderem rozgrywek. „Portalowcy” w czterech meczach zdobyli komplet punktów.

Jako trzeci spotkały się drużyny Automani oraz Interq. Mecz nabrał tempa od samego początku. Drużyny szły „łeb w łeb”. Pierwsza połowa wyrównana. W drugiej odsłonie Interq nie dawało za wygraną. Przewaga 3 bramek nie zrobiła większego wrażenia na „maniakach”. Ostatnią minutę zagrali bez bramkarza i na 3 sekundy do końca wyrównali na 7:7. W karnych lepsi jednak okazali się zawodnicy Interq którzy wygrali spotkanie.

(30:00) Brejta Dariusz #30 – 2 minuty

Ostatni mecz na hali w ZS3 pomiędzy WSIiZ Rzeszów i Alcatraz zakończył się lekko nieoczekiwanym wynikiem. Przez prawie cały mecz punktowo przeważali zawodnicy z Rzeszowa, chodź gra była wyrównana. W drugiej połowie Alcatraz zaczął odrabiać stracone bramki i pokonał WSIiZ 5:6.

(29:09) Jachimowski Damian #8 – 2 minuty

Piątka kolejki: Daniel Czerwieński – Rudy Tomasz, Jachimowski Damian, Zadylak Piotr, Popek Damian

Podsumowanie: W kolejce padło 41 bramek, sędziowie nałożyli łącznie 16 minut kar. Najwięcej bramek padło w trzecim meczu pomiędzy Interq a Automanią (14).