REKLAMA
REKLAMA

FORUM PIANISTYCZNE: Kolejna porcja niezwykłych doznań

SANOK. Już od poniedziałku (31 bm.) kolejna porcja niezwykłych doznań za sprawą koncertów w ramach VI Międzynarodowego Forum Pianistycznego.

31 stycznia 2011 r sensacyjny występ sławnej Grupy MoCarta , która po raz pierwszy zagra „na poważnie” muzykę swego patrona – Mozarta. Goście towarzyszyć będą Uczestnikom z Ukrainy i Polski w Kwartecie fortepianowym Es-dur napisanym krótko po ukończeniu wesołej opery „Wesela Figara”.

Wśród wykonawców można oczekiwać chóru Adoramus pod dyrekcją Janusza Ostrowskiego oraz wielu niespodzianek. Czy eksperyment zakończy się sukcesem – oceni to publiczność.

SDK godz. 19:00,  Ceny biletów: normalny – 30zł, ulgowy – 20zł


We wtorek powitamy wybitnego artystę, zwycięzcę konkursu Chopinowskiego tym razem w wirtuozowskich transkrypcjach Liszta zainauguruje Międzynarodowy Rok Ferenca Liszta. Czy popularny w Polsce chopinista również dobrze czuje się w repertuarze diabelsko wirtuozowskim? Pamiętajmy, że Liszt doprowadził wirtuozerie fortepianową do granic ludzkich możliwości.

01.02.2011r. godz. 19:00,  SDK Ceny biletów: normalny – 30zł, ulgowy – 20 zł


W środę KONCERT – MARATON uczestników Forum z transmisją internetową (www.esanok.pl). Muzyka 3-kultur to koncert–tradycja, koncert-kulminacja Festiwalu Forum „Bieszczady bez granic”. Koncert – ewenement, na którym publiczność może wejść i wyjść na herbatę lub ciastko w dowolnej chwili. Koncert – maraton transmitowany łączami internetowymi na cały świat jest pięknym prezentem dla słuchającej daleko rodziny i sympatyków wykonawców. Ostatnio słuchany był przez kuzynów w Chile i rodziców w Japonii. Młodzi pianiści prezentując efektowne, krótkie utwory z krajów swego pochodzenia rozgrzewają publiczność swoim temperamentem.

02.02.2011r., SDK Ceny biletów: normalny – 10zł ulgowy – 5 zł


Bilety do nabycia
p. Anna Drwięga tel 13 46 453 15
od poniedziałku do piątku w godz 9.00-14.30 PSM Sanok Podgórze 25.

Odbiór karnetów i biletów od 24 do29 stycznia od 30 stycznia Biuro Organizacyjne Forum SDK Mickiewicza 24 w godz 9.00-20.00.

Sponsorzy Forum
PGNiG, Stomil Sanok,  Nafta, ATW Sanok, ZRG Krosno, ASiK, Bank PKO SA, NetMaks, Karpackia Spółka Gazownictwa

Szczegółowe informacje o programie Forum  na stronie www.interpiano.pl

ZOBACZ TAKŻE:
Sanok kulturalną stolicą Podkarpacia

28-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)