REKLAMA
REKLAMA

FORUM PIANISTYCZNE: Kolejna porcja niezwykłych doznań

SANOK. Już od poniedziałku (31 bm.) kolejna porcja niezwykłych doznań za sprawą koncertów w ramach VI Międzynarodowego Forum Pianistycznego.

31 stycznia 2011 r sensacyjny występ sławnej Grupy MoCarta , która po raz pierwszy zagra „na poważnie” muzykę swego patrona – Mozarta. Goście towarzyszyć będą Uczestnikom z Ukrainy i Polski w Kwartecie fortepianowym Es-dur napisanym krótko po ukończeniu wesołej opery „Wesela Figara”.

Wśród wykonawców można oczekiwać chóru Adoramus pod dyrekcją Janusza Ostrowskiego oraz wielu niespodzianek. Czy eksperyment zakończy się sukcesem – oceni to publiczność.

SDK godz. 19:00,  Ceny biletów: normalny – 30zł, ulgowy – 20zł


We wtorek powitamy wybitnego artystę, zwycięzcę konkursu Chopinowskiego tym razem w wirtuozowskich transkrypcjach Liszta zainauguruje Międzynarodowy Rok Ferenca Liszta. Czy popularny w Polsce chopinista również dobrze czuje się w repertuarze diabelsko wirtuozowskim? Pamiętajmy, że Liszt doprowadził wirtuozerie fortepianową do granic ludzkich możliwości.

01.02.2011r. godz. 19:00,  SDK Ceny biletów: normalny – 30zł, ulgowy – 20 zł


W środę KONCERT – MARATON uczestników Forum z transmisją internetową (www.esanok.pl). Muzyka 3-kultur to koncert–tradycja, koncert-kulminacja Festiwalu Forum „Bieszczady bez granic”. Koncert – ewenement, na którym publiczność może wejść i wyjść na herbatę lub ciastko w dowolnej chwili. Koncert – maraton transmitowany łączami internetowymi na cały świat jest pięknym prezentem dla słuchającej daleko rodziny i sympatyków wykonawców. Ostatnio słuchany był przez kuzynów w Chile i rodziców w Japonii. Młodzi pianiści prezentując efektowne, krótkie utwory z krajów swego pochodzenia rozgrzewają publiczność swoim temperamentem.

02.02.2011r., SDK Ceny biletów: normalny – 10zł ulgowy – 5 zł


Bilety do nabycia
p. Anna Drwięga tel 13 46 453 15
od poniedziałku do piątku w godz 9.00-14.30 PSM Sanok Podgórze 25.

Odbiór karnetów i biletów od 24 do29 stycznia od 30 stycznia Biuro Organizacyjne Forum SDK Mickiewicza 24 w godz 9.00-20.00.

Sponsorzy Forum
PGNiG, Stomil Sanok,  Nafta, ATW Sanok, ZRG Krosno, ASiK, Bank PKO SA, NetMaks, Karpackia Spółka Gazownictwa

Szczegółowe informacje o programie Forum  na stronie www.interpiano.pl

ZOBACZ TAKŻE:
Sanok kulturalną stolicą Podkarpacia

28-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)