REKLAMA
REKLAMA

I Gala o Puchar Burmistrza Mielca. Sanoczanie wykonali plan w 80%

RING SANOK. Kolejny udany występ zaliczyli pięściarze RING-u MOSiR SANOK, czterech z pięciu zawodników wygrało swoje walki!

Kadet, waga 52 kg Gibadło Maksymilian toczył swój 3 pojedynek i niestety nie sprostał bardziej doświadczonemu Jakubowi Dali z Boxing Brzesko.

Grzegorz Zabawski 56 kg jednogłośnie wypunktował Patryka Chomika z Przemyśla.

Kategorie Juniorów wygrali nasi pewniacy: Borys Rogaliński 60 kg po serii ciosów na korpus wygrał przez RSC w I rundzie.

Gibadło Staszek w walce wieczoru spotkał się z odwiecznym rywalem z Tigera Tarnów Damianem Kiwiorem, któremu nie dał szans wygrywając jednogłośnie na punkty.

Senior waga +91 kg Lalik Piotr po ciężkim boju z dużo wyższym i posiadającym lepsze warunki fizyczne zawodnikiem pokazał silną wolę i siłę swojego ciosu, po jednym z których Ostrowski Kamil z Wisłoka Rzeszów zapoznał się z deskami. Piotrek wygrał swoją walkę jednogłośnie na punkty.

W Mielcu odbył się również kurs na sędziego bokserskiego, w którym z Sanoka udział wzięli  Więckowicz Andrzej, Hrapek Jakub i Żebracki Tomasz. Przyszli sędziowie po raz  pierwszy weszli do ringu podczas walk pokazowych, a podczas turnieju próbowali swoich sił jako sędziowie punktowi.

Kolejny start już 15-17 kwietnia w Stalowej Woli gdzie odbędą się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i dalsza część kursu sędziowskiego.

Werdykt po wygranej walce Rogalińskiego Borysa

Drużyna RING MOSiR SANOK, od lewej: Piotr Lalik, Stanisław Gibadło, Maksymilian Gibadło, Grzegorz Zabawski, Borys Rogaliński, Bronisław Krawiec – trener

Tomasz Żebracki
Prezes BUKS RING MOSiR Sanok

04-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)