REKLAMA
REKLAMA

ICE RACING: Autosan sponsorem generalnym zawodów

SANOK. Jedna z najbardziej znanych sanockich firm w Polsce – Autosan S.A. została po raz kolejny sponsorem generalnym styczniowych zawodów w lodowej odmianie speedwaya. Dla promotorów ICE Racingu w Polsce to wielki zaszczyt współpracować z tak prestiżowym partnerem.

 

Logo firmy będzie widoczne na wszystkich materiałach reklamowych związanych z rundą kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz VI ICE Racing Sanok Cup. Prezesem Zarządu Autosan S.A. jest Pan Adam Smoleń.

– Autosan S.A. to sanocki producent autobusów, a więc firma działająca w branży motoryzacyjnej. Już w zeszłym roku, kiedy po raz pierwszy sponsorowaliśmy zawody w wyścigach motocyklowych na lodzie, które odbywają się w Sanoku, mówiliśmy o tym, że „motoryzacyjne” dyscypliny sportowe są nam szczególnie bliskie. Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę fakt, że zawody o charakterze międzynarodowym, w których startują absolutnie najlepsi zawodnicy na świecie w lodowej odmianie żużla odbywają się w naszym mieście, to już wiadomo, dlaczego zdecydowaliśmy się sponsorować kolejną edycję ICE Racing Sanok Cup i eliminacji do Mistrzostw Świata w wyścigach motocyklowych na lodzie – wyjaśnia Prezes Zarządu Autosan S.A., Adam Smoleń. – Poza tym jesteśmy pod dużym wrażeniem organizacji, poziomu sportowego oraz wspaniałej atmosfery zawodów w styczniu 2011 r. – podkreśla prezes Smoleń.

Rok 2012 będzie bardzo ważnym dla całej firmy. Autosan obchodzić będzie jubileusz 180-lecia istnienia. Z tej okazji planowane są różne przedsięwzięcia marketingowe mające na celu promocję marki. – Chcielibyśmy, aby już od początku roku jubileuszowego nasza firma była mocno zauważalna w Polsce, a może i na świecie. Mamy nadzieję, że kibice, którzy z pewnością licznie przybędą do Sanoka zapamiętają Autosan dzięki niespodziankom, które przygotowujemy na zawody.

O planowanej niespodziance poinformujemy w najbliższym czasie.

Więcej na temat Ice Racingu

 

20-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)