REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA SIATKOWA: Zwycięstwo na zakończenie roku (ZDJĘCIA)

W sobotę w Rzeszowie, seniorzy klubu TSV Sanok rozegrali 10 kolejkę ligową. Po niezłym występie, sanoczanie wygrali z miejscowym AZS-em 3:0. W pierwszej partii, w drużynie z Rzeszowa świetnie funkcjonowała zagrywka. „Akademicy” przez całego seta prowadzili wyrównaną walkę.

Dopiero w końcówce nasi siatkarze pokazali charakter i wygrali pierwszą odsłonę 23:25. W drugim secie podopieczni trenera Macieja Wiśniowskiego poprawili zdecydowanie skuteczność w ataku. Pojedyncze akcje kończyli Grzegorz Wolanin, Piotr Sokołowski i Jakub Błaszczak. Pełna koncentracja w końcówce II partii przyczyniła się do zwycięstwa 20:25.

W trzeciej odsłonie, zawodnicy TSV byli lepsi od swoich rywali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W bloku brylował Jakub Zmarz, który niejednokrotnie „czapował” Rzeszowian. Od połowy seta, nasza drużyna dzięki bardzo dobremu przyjęciu, zaprezentowała kilka akcji kombinacyjnych, których autorem był rozgrywający – Michał Pękalski. Dobrą dyspozycję potwierdził również środkowy – Grzegorz Mańko, kończąc większość swoich ataków. Trzecia partia zakończyła się zwycięstwem TSV Sanok 17:25.

Obecnie sanoczanie zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli, tracąc 1 punkt do Głogovii Głogów Młp. Kolejne zmagania tuż po nowym roku. Seniorzy TSV zmierzą się z SMS-em Neobus Niebylec. Życzymy powodzenia!

AZS Rzeszów – TSV Sanok 0:3 (23:25, 20:25, 17:25)

Adam Zoszak

19-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)