REKLAMA
REKLAMA

III Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Podkarpackiego Trójmiasta (VIDEO)

JASŁO/KROSNO/SANOK. Już po raz trzeci wszyscy sympatycy sportu wybiorą 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2011 roku.

 

Organizatorami plebiscytu są: burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk oraz prezes „Nowego Podkarpacia” Tadeusz Więcek.

Kandydatów, którzy z dniem 1 stycznia 2011 roku ukończyli 15 lat, mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia mające siedziby w Jaśle, Krośnie i Sanoku oraz kapituła plebiscytu, którą tworzą organizatorzy. Z jednej sekcji sportowej danego klubu może być zgłoszonych maksymalnie trzech zawodników i jeden trener.

Zgłoszenie powinno zawierać krótką charakterystykę zawodnika lub trenera, datę urodzenia, zdjęcie oraz zgodę na kandydowanie i opublikowanie wizerunku, a także adres i telefon kontaktowy do wiadomości organizatora.

– Zwracamy się do wszystkich klubów i stowarzyszeń z terenu miasta Sanoka o zgłaszanie kandydatur do dnia 6 grudnia 2011 roku do godziny 15:00, pisemnie w pokoju 63, lub w Biurze Obsługi Klienta z dopiskiem „Plebiscyt – Podkarpackie Trójmiasto”. Zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane. – informuje odpowiedzialny za przeprowadzenie plebiscytu Wojciech Pajestka – Kierownik Referatu Promocji i Kultury.

– Kapituła Plebiscytu po zweryfikowaniu zgłoszeń pod kątem zgodności z regulaminem zatwierdzi listę kandydatów, którą opublikujemy na łamach „Nowego Podkarpacia”, „Tygodnika Sanockiego”, „Obiektywu Jasielskiego” i w internecie. – kontynuuje Pajestka.

30-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)