REKLAMA
REKLAMA

Jeździli na „podwójnym gazie”!

POWIAT SANOCKI. Pomimo trudnych warunków panujących na drodze, kilku kierujących zdecydowało się prowadzić pojazd w stanie nietrzeźwości. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność na drodze.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku przez weekend ujawnili sześciu nietrzeźwych kierujących oraz jednego po użyciu alkoholu. Rekordzista – 65-letni kierujący samochodem marki Fiat miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzisiejsze działania pn. „Trzeźwy poranek” zakończyły się zatrzymaniem trzech kierujących na „podwójnym gazie”. Dzisiaj w godzinach od 4 do 9, sanocka Policja prowadziła wzmożone działania, których głównym celem było eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu lub w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących całego powiatu sanockiego. W trakcie poniedziałkowych działań skontrolowano 405 kierujących. Ujawniono trzech jadących na „podwójnym gazie”, dwóch w stanie nietrzeźwości oraz jednego po użyciu alkoholu.

Weekendowy bilans, to ośmiu pijanych kierowców i dwóch po użyciu alkoholu. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drogach oraz dostosowanie jazdy do panujących trudnych warunków atmosferycznych.

KPP Sanok

07-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)