REKLAMA
REKLAMA

Kibice Stali Sanok za bezpieczeństwem na stadionach! (materiał nadesłany)

SANOK. Kibice Stali Sanok chcieliby przyłączyć się do akcji „Kibice za bezpieczeństwem” i w związku z tym, chcemy zachęcić Wszystkich do złożenia podpisu.

Podpisy będą zbierane od środy 19.bm. do środy 26.bm w Agencji Knock-Out przy ulicy Żwirki i Wigury 5 oraz na trybunie krytej podczas najbliższego meczu Stal Sanok – Partyzant Targowiska w sobotę 22 bm. o godz. 14.00.
Kilka słów o akcji „Kibice za bezpieczeństwem”:

„Kibice za bezpieczeństwem” – to nazwa obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, której celem jest wprowadzenie w życie rozwiązań prawnych wspierających stadionowe oprawy kibiców i pozytywną działalność ich stowarzyszeń. Towarzyszyć temu ma poprawa bezpieczeństwa na stadionach.

Akcję organizują: Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń kibiców Fundacja Republikańska. W tym celu została uruchomiona strona: kibicezabezpieczenstwem.pl  

Legalne race, likwidacja klubowych zakazów stadionowych, ograniczenie samowoli rządowych urzędników, wprowadzenie ogólnopolskiej karty kibica utrudniającej przekręty sportowym działaczom, a jednocześnie uniemożliwiającej wstęp na mecze osobom z sądowymi zakazami stadionowymi, całkowity zakazu sprzedaży alkoholu w czasie meczu czy eliminacja z polskiego systemu prawnego niekonstytucyjnej instytucji „zakazu klubowego” – to niektóre z celów inicjatywy „Kibice za bezpieczeństwem”.

„Celem akcji jest skuteczne przeprowadzenie projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i wprowadzenie do polskiego systemu prawnego rozwiązań, na które czekają setki tysięcy polskich kibiców i obywateli” – czytamy na stronie kibicezabezpieczenstwem.pl.

„Mamy na celu zebranie w trakcie 3 miesięcy o wiele większej liczby podpisów niż wymagane ustawowo 100 tysięcy. Liczymy, że do akcji włączą się kibice wszystkich polskich klubów, mający okazję pokazać że nie są – jak próbują pokazywać rządzący – bandytami stadionowymi, ale dbającymi o dobro wspólne i sięgającymi po środki prawne w celu realizacji swoich praw obywatelami” – czytamy na stronie kibicezabezpieczenstwem.pl.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej akcji i złożenia swojego podpisu.

 Kibice STALI SANOK

19-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)