REKLAMA
REKLAMA

31 października w Kinie SDK: „Bitwa Warszawska 1920” oraz „Agnozja”

SANOK. Bitwa Warszawska jest zarówno w Polsce, jak i na Zachodzie prawie zapomniana. „Zadaniem pisarzy politycznych (…) jest wytłumaczenie europejskiej opinii publicznej, że w roku 1920 Europę zbawiła Polska” – pisał lord Edgar Vincent D’Abernon, brytyjski dyplomata, który Bitwę Warszawską z 1920 r. uważał za 18. najważniejszą w historii świata„Bitwa Warszawska 1920”, zrealizowane z epickim rozmachem filmowe dzieło Jerzego Hoffmana, w Kinie SDK jeszcze do poniedziałku 31 października, codziennie o 17.00.

„Agnozja” to film hiszpański, który potwierdza po raz kolejny, że Hiszpanie potrafią robić ciekawe kino. Bohaterką jest młoda kobieta, cierpiąca na agnozję. Do jej mrocznego świata wkrada się intruz… Film ma zachwycającą warstwę wizualną: bogata w detale scenografia przenosi  widza w zachwycające wnętrza. Czy to jest thriller, czy raczej dramat? – jak często bywa w przypadku dobrego kina, trudno o czystość gatunkową, trzeba po prostu zobaczyć. Od piątku do poniedziałku  o 19.30.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax. 013 463 10 42

WEJŚCIÓWKI ROZDANE!
Podwójne zaproszenie do kina na film „1920 Bitwa Warszawska” otrzymuje P. Dariusz Dubis natomiast na film „Agnozja” otrzymuje P. Agnieszka Kraszewska.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina SDK na seans w/w filmu należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule   „1920 BITWA WARSZAWSKA” lub „AGNOZJA” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz wybrany przez siebie termin wyświetlanego filmu.
1 – sza oraz 25-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku (28 października) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

27-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: , ,