REKLAMA
REKLAMA

Kolejna osoba w Sanoku zatrzymana w związku z posiadaniem narkotyków

SANOK. Środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji zastosowano wobec 27-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który posiadał przy sobie narkotyki. W chwili zatrzymania był pijany.

21 marca br. policjanci patrolujący ul. Stróżowską w Sanoku podejmowali interwencje wobec trzech mężczyzn spożywających alkohol. W trakcie czynności jeden z nich podejrzanie się zachowywał, był nerwowy i coś chował pod bluzą. Dalsze czynności funkcjonariuszy ujawniły, że miał przy sobie kilkanaście woreczków narkotyków. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie na stan trzeźwości wykazało u niego 2,2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Woreczki z zawartością substancji zabronionych ujawnione u mężczyzny.

Mężczyźnie przedstawiono już zarzut posiadania substancji zabronionych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku na wniosek Policji wydała postanowienie o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju. O karze zadecyduje sąd.

KPP Sanok

25-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)