REKLAMA
REKLAMA

Pięciu wywalczy awans do Grand Prix

ICE RACING. W Rosji najwięksi specjaliści w lodowej odmianie speedwaya rozpoczęli już treningi przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem. W Europie wyjaśnione zostały ostatnie kwestie związane z systemem eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata.

W systemie rozgrywania zawodów z cyklu Grand Prix czekają nas istotne zmiany. Wszystkie zmiany zostaną dokładnie przybliżone w najbliższych dniach. Pewne modyfikacje dotknęły również system eliminacji. Z trzech rund kwalifikacyjnych awans wywalczy łącznie 14 zawodników. Jeden zawodnik otrzyma stałą dziką kartę na cały sezon, a ostatni będzie nominowany przez organizatora na poszczególne rundy cyklu.

Ku zadowoleniu promotorów ICE Racingu w Polsce podjęta została decyzja, że z rundy eliminacyjnej w Sanoku awans wywalczy pięciu najlepszych zawodników. O pięć przepustek do elity zawodnicy będą rywalizowali także w St. Johann, a o cztery w rosyjskiej Łuchowicy.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

28-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)