REKLAMA
REKLAMA

Pięciu wywalczy awans do Grand Prix

ICE RACING. W Rosji najwięksi specjaliści w lodowej odmianie speedwaya rozpoczęli już treningi przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem. W Europie wyjaśnione zostały ostatnie kwestie związane z systemem eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata.

W systemie rozgrywania zawodów z cyklu Grand Prix czekają nas istotne zmiany. Wszystkie zmiany zostaną dokładnie przybliżone w najbliższych dniach. Pewne modyfikacje dotknęły również system eliminacji. Z trzech rund kwalifikacyjnych awans wywalczy łącznie 14 zawodników. Jeden zawodnik otrzyma stałą dziką kartę na cały sezon, a ostatni będzie nominowany przez organizatora na poszczególne rundy cyklu.

Ku zadowoleniu promotorów ICE Racingu w Polsce podjęta została decyzja, że z rundy eliminacyjnej w Sanoku awans wywalczy pięciu najlepszych zawodników. O pięć przepustek do elity zawodnicy będą rywalizowali także w St. Johann, a o cztery w rosyjskiej Łuchowicy.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

28-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)