REKLAMA
REKLAMA

Konkurs przed zawodami Ice Racing w Sanoku BILETY ROZDANE!

ICE RACING. W najbliższy weekend na torze lodowym Błonie w Sanoku po raz kolejny zaryczą motocykle. Fani zimowych wyścigów motocyklowych odliczają już godzinny do tego niecodziennego wydarzenia. Dla naszych Internautów mamy bilety na piątkowe oraz sobotnie zmagania.

Konkurs w Intermarche w Sanoku
W sklepie Intermarche w Sanoku na specjalnym stoisku promowane są wyścigi motocyklowe na lodzie. Z bliska można przyjrzeć się, jak wygląda sprzęt stosowany przez najodważniejszych żużlowców na świecie. Promotorzy ICE Racingu w Polsce wraz z kierownictwem sklepu Intermarche przygotowali dodatkowo specjalną akcję promocyjną.

Wszyscy klienci, którzy do piątku do godziny 16:00 zrobią w sklepie zakupy za minimum 20 zł, wpiszą z tyłu paragonu swoje imię i nazwisko, adres oraz numer kontaktowy, wrzucą paragon do specjalnej skrzynki, będą mieli możliwości wygrania nagród w postaci wejściówek na piątkowe oraz sobotnie zawody. Losowanie zwycięzców odbędzie się w piątek (21.01.2011 r.) o godzinie 16:00.

Już wkrótce poinformujemy również o specjalnym konkursie, który przygotowany został dla wszystkich osób, które kupią program zawodów. Bilety na zawody wciąż można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.eurobilet.com, w siedzibach klubów żużlowych w Rzeszowie i Krośnie oraz przez całą dobę w recepcji Domu Sportowca przy Arenie Sanok.

ICE Racing Team Polska


KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Poprawna odpowiedź: Danił Iwanow

Zwycięzcy konkursu:
Runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata:

Paweł Dąbrowski
Joanna Gajda
Edyta Herman
Bartłomiej Hydal
Piotr Kilar
Marcin Kondracki

V ICE RACING SANOK CUP:
Elżbieta Chrapek
Jacek Pancerz
Marlena Piróg
Ilona Szydło
Szymon Terebecki
Łukasz Wołoszyn

GRATULUJEMY!

Do wygrania 6 pojedynczych biletów na rundę kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz V ICE RACING SANOK CUP.

PYTANIE KONKURSOWE:
Kto zwyciężył w IV ICE RACING SANOK CUP?

Aby zdobyć pojedynczy bilet należy wysłać wiadomość e-mail z poprawną odpowiedzią na adres redakcja@esanok.pl z dopiskiem (w tytule) KONKURS ”MISTRZOSTWA ŚWIATA” lub „SANOK CUP”, zawierającą swoje imię, nazwisko, numer telefonu. Na e-maile czekamy do czwartku (20 stycznia), do godziny 10.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00-14.00.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl

20-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)