REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja: MOTO ZIMA z „Carpatią”. Skuter nagrodą główną w loterii fantowej

SANOK. Zmagania na torze i wymiar sportowy zawodów z cyklu ICE RACING, które zaplanowano na 21 i 22 stycznia w Sanoku, to jedna z płaszczyzn imprezy. Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” zadba o wymiar społeczny zawodów, organizując MOTO ZIMĘ w Sanoku!

Stowarzyszenie Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” organizuje podczas zawodów z cyklu ICE RACING, akcję charytatywną – MOTO ZIMA w Sanoku, z której dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu na wakacje, dzieci wskazanych przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku.

W ramach MOTO ZIMY zaplanowano m.in. wystawę Yamaha Rzeszów (motocykle skutery, gadżety motoryzacyjne) a także loterię fantową – kwestę, podczas której będą sprzedawane cegiełki w kwocie 10 zł. Nagroda główna to nowy skuter, losowanie odbędzie w drugim dniu zawodów (w losowaniu nie mogą brać udziału członkowie STM „Carpatia”). Wystawa odbędzie się w holu ARANY Sanok.

Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe motoryzacyjne atrakcje. Uczestnicy imprezy będą bowiem mogli pojeździć na quadach, a nawet – jeśli warunki pogodowe na to pozwolą – wziąć udział w quadowym kuligu! Tor jazdy zorganizowany zostanie na terenie sanockich Błoni.

Cegiełki biorące udział w losowaniu do nabycia:

  • w kasach MOSiRu,
  • u wolontariuszy Stowarzyszenia „Carpatia”, którzy będą rozprowadzali cegiełki podczas zawodów ICE RACING,
  • u hostess wystawy Yamaha,
  • oraz przy quadach przy ARENIE Sanok.

Dochód ze sprzedaży cegiełek przeznaczony zostanie na sfinansowanie wakacji dla dzieci wskazanych przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku.

Jeżeli ktoś chce włączyć się w akcję, można dokonać wpłat na konto:
Stowarzyszenie Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia”
Podkarpacki Bank Spółdzielczy 5586 4211 8420 1800 1835 4300 01

ICE RACING – SANOK 2011

20-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)