REKLAMA
REKLAMA

Kradzież gałki dźwigni zmiany biegów, pijany 18-letni kierowca czyli… cotygodniowa kronika policyjna

POWIAT SANOCKI. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci przeprowadzili łącznie 270 interwencje. W Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych osadzonych zostało 5 osób.

Dane liczbowe oraz informacje na temat kategorii zaistniałych na terenie powiatu sanockiego wydarzeń przedstawia poniższa tabela.

OPIS WYBRANYCH WYDARZEŃ

 

WŁAMANIE

19.08.2011 Nowosielce
Włamania do trzech samochodów ciężarowych . Sprawca po wyłamaniu korka wlewowego do baku skradł paliwo oraz dwa akumulatory. 41 letni mieszkaniec powiatu sanockiego straty oszacował na kwotę około 3600 złotych.

KRADZIEŻ

21.08.2011 Sanok, ul. Zofii Nałkowskiej
Fakt pozostawienia otwartego samochodu marki BMW wykorzystał złodziej, który z pojazdu dokonał kradzieży gałki dźwigni zmiany biegów i plastikowej osłony komputera sterującego silnikiem . Sprawca ponadto uszkodził instalację elektryczną. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę około 1000 złotych.

NIETRZEŹWI KIERUJĄCY

20.08.2011 Sanok, ul. Mickiewicza
Patrol Prewencji podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem marki Fiat 126p, 44 letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego znajduje się wstanie nietrzeźwości. Wynik badania 0,80 mg/l. alkoholu w wydychanym powietrzu.

20.08.2011 Sanok, ul. Jagiellońska
Policjanci Ruchu Drogowego ujawnili, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen , 18 letni mieszkaniec powiatu sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania: 0, 43mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto kierujący spowodował kolizję drogową uderzając pojazdem w barierę ochronną.

17.08.2011 Morochów
Patrol Policji z Zagórza w czasie przeprowadzania kontroli drogowej motocykla marki WSK ujawnił, że kierujący pojazdem 56 letni mieszkaniec powiatu sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania : – 0.59 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

21.08.2011 Tarnawa Górna
Patrol z Posterunku Policji w Zagórzu w czasie przeprowadzania kontroli drogowej motocykla WSK, ujawnił, że kierujący pojazdem 20 letni mieszkaniec powiatu sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania: 1.61 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu;

21.08.2011 Kulaszne
Policjanci z Posterunku Policji w Komańczy ujawnili, że 24 letni mieszkaniec powiatu sanockiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, kierował po drodze publicznej pojazdem m-ki „Sam”. Wyniki badań -1,34 mg/l. alkoholu w wydychanym powietrzu

16.08.2011 Załuż
Policjanci ujawnili, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 29 letni mieszkaniec powiatu sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania : 0,92 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

CZYNNOŚCI W POWYŻSZYCH SPRAWACH PROWADZI KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANOKU

KPP SANOK

25-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)