REKLAMA
REKLAMA

Nietrzeźwy 25-latek zaparkował Scenica w przydrożnym rowie!

POWIAT BRZOZOWSKI. W sobotę pijany kierowca renault scenic zakończył swoją jazdę w przydrożnym rowie. Policjanci ustalili, że 25-letni mieszkaniec Golcowej miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto ustalono, że młody człowiek nie posiadał prawa jazdy, gdyż wcześniej zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

W sobotę kilkanaście minut przed godz. 19 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefonicznie zgłoszenie o wywróconym pojeździe w przydrożnym rowie. Na miejsce niezwłocznie zostali wysłani policjanci. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie, ustalili również kierującego tym pojazdem. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Golcowej. Młody człowiek był ranny i miał obrażenia głowy. Niezwłocznie została mu udzielona pomoc medyczna, a następnie przewieziono go do szpitala w Brzozowie.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna był pijany. 25-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dalsze ustalenia wykazały, że młody człowiek nie posiadał prawa jazdy, gdyż wcześniej zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 25-latek zignorował zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi obowiązujący do 17 października br. i ponownie wsiadł za kierownicę „po kilku głębszych”.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca poniesie konsekwencje za swoje zachowanie.

Przypominamy!

Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów do lat 10, wysoka grzywna oraz podanie do publicznej wiadomości danych osobowych i wizerunku. 

 

KPP BRZOZÓW

17-10-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)