REKLAMA
REKLAMA

Odnaleziono 75-letniego mężczyznę

TREPCZA k.SANOKA. Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania starszego mężczyzny, który przez dłuższy czas nie wracał z grzybobrania. 75-letni mieszkaniec Sanoka został odnaleziony w pobliskiej miejscowości.

Wczoraj po  godz. 17 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 75-letniego mieszkańca Sanoka. Z relacji jego żony wynikało, że  mąż wyszedł około godziny 11 do lasu i do tej pory nie powrócił.  Zgłaszająca oświadczyła, że mężczyzna  jest chory i powinien zażywać leki, które pozostawił w domu. Poza tym miewa zaniki pamięci i traci  orientację w terenie. Kobieta wraz z sąsiadka szukała go  na własną rękę, jednak bezskutecznie.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast  rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Poinformowano straż pożarną oraz GOPR. W wyniku podjętych czynności po około 30 minutach mężczyzna został  odnaleziony w miejscowości Trepcza. 75-latek znajdował się w obecności innej osoby, jak się okazało – 61-letniego mieszkańca tej wsi, który widząc zdezorientowanego człowieka chciał mu pomóc.

Mężczyzna został przekazany rodzinie.

Przypominamy, aby podczas leśnych wędrówek unikać miejsc słabo znanych oraz nie schodzić z wyznaczonych szlaków. Dzięki temu unikniemy niebezpiecznych sytuacji.

KPP Sanok

30-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: ,