Piłkarski Puchar Lata rozstrzygnięty

SANOK. 17 lipca odbył się piłkarski Puchar Lata organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury na sanockim „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 1. Turniej adresowany był do dzieci szkół podstawowych mieszkających na terenie miasta Sanoka.

W ostatecznej rozgrywce The Rabbits Sanok pokonali zespól FC Snajperzy 5:3 i to właśnie oni zdobyli Puchar Lata, trzecie miejsce zajęła drużyna Lwiątek.

Ku zdumieniu organizatorów i samych zawodników najlepszym strzelcem turnieju została Karolina Matuszek z zespołu Lwiątek, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został Seweryn Fus reprezentujący The Rabbits Sanok.

Już niebawem czekają nas kolejne emocje piłkarskie tym razem w kategorii gimnazjów a o szczegółach poinformujemy wkrótce.