REKLAMA
REKLAMA

Policyjne statystyki, czyli… cotygodniowa kronika kryminalna

POWIAT SANOCKI. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci przeprowadzili łącznie 250 interwencji. W Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych osadzonych zostało 18 osób.

Dane liczbowe oraz informacje na temat kategorii zaistniałych na terenie powiatu sanockiego  wydarzeń przedstawia poniższa tabela.


 

OPIS WYBRANYCH WYDARZEŃ  

UJAWNIENIE OSOBY POSZUKIWANEJ
 
21.06.2011 Sanok, ul. Robotnicza
Policjanci zatrzymali 20 letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyznę przekazano do Aresztu Śledczego w Sanoku.
 
21.06.2011 Tarnawa Górna 
Funkcjonariusze Posterunku Policji w  Zagórzu  zatrzymali 55 letnią mieszkankę powiatu sanockiego  poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Sanoku celem odbycia kary pozbawienia wolności.

KRADZIEŻE

21.07.2011  Sanok, ul. Dworcowa
48 letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych, wsiadając do samochodu pozostawiła torebkę na parkingu  i odjechała. Gdy po chwili wróciła na miejsce torebki już nie było. Fakt ten wykorzystał złodziej, który z wnętrza torebki zabrał pieniądze w kwocie 1500 złotych.

22.06.2011 Sanok, ul. Przemyska
Chwilową nieuwagę 76 letniego mieszkańca powiatu sanockiego wykorzystał złodziej portfela wraz z zawartością dowodu osobistego.

27.06.2011 Sanok, ul. 800 lecia
Fakt pozostawienia torebki w otwartym pomieszczeniu wykorzystał złodziej, który z jej wnętrza zabrał portfel wraz z zawartością dowodu osobistego, karty bankomatowej i pieniędzy w kwocie 100 zł na szkodę 25 letniej mieszkanki powiatu sanockiego.

NIETRZEŹWI KIERUJACY

23.06.2011 Sanok, ul. Konarskiego
Patrol Ruchu Drogowego  zatrzymał 62 letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który będąc w stanie nietrzeźwości na drodze publicznej kierował samochodem marki Volvo. Wynik badania: 0,43mg/l alkoholu  w wydychanym powietrzu.
 
23.06.2011 Sanok, ul. Chrobrego
Patrol Policji zatrzymał  50 letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który będąc w stanie nietrzeźwości na drodze
publicznej kierował samochodem marki VW. Wynik badania: 1,66mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

24.06.2011 Sanok, ul. Wyspiańskiego
62 letni mieszaniec powiatu sanockiego  kierował samochodem marki Ford Fiesta znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania: – 1,16 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
24.06.2011 Sanok, ul. 1000 lecia
Kierowca samochodu marki Fiat uderzył w bok innego pojazdu i próbował uciec  z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali  kierowcę. Okazał się nim 31 letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Wynik badania  0,97mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
WYPADEK DROGOWY

21.06.2011 Pobiedno
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW Polo, podczas manewru wyprzedzania uderzyła w tylne koło ciągnika marki Ursus, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia ciągnik uległ wywróceniu. 60-letni kierowca ciągnika z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Kierująca samochodem 49-letnia mieszkanka powiatu sanockiego była trzeźwa i nie doznała obrażeń ciała. Kierowcy ciągnika pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Bukowsku.

CZYNNOŚCI W  POWYŻSZYCH SPRAWACH PROWADZI KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANOKU

KPP SANOK

 

29-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)