REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Policyjne statystyki, czyli… cotygodniowa kronika kryminalna

POWIAT SANOCKI. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci przeprowadzili łącznie 238 interwencji. W Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych osadzonych zostało 10 osób.


OPIS WYBRANYCH WYDARZEŃ
UJAWNIENIE OSOBY POSZUKIWANEJ
13.07.2011 Zagórz, ul. Wolności
Patrol Policji ujawnił, że 44 letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku celem doprowadzeni do Zakładu Karnego.

KRADZIEŻ
14.07.2011 Sanok, ul. Jagiellońska
Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia uchylonej szyby dokonał z wnętrza pojazdu kradzieży saszetki w której znajdowały się dokumenty.

15.07.2011 Sanok, ul. 800 – lecia
Fakt pozostawienia bez dozoru torebki wykorzystał złodziej, który dokonał jej kradzieży. W skradzionej torebce znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 200 złotych i 50 dolarów USD.

WŁAMANIE
16.07.2011  Sanok, ul. Łany
Nieznany  sprawca po uprzednim wybiciu szyby w samochodzie Mercedes dokonał kradzieży radia. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę  około 600 zł.

USZKODZENIE MIENIA
13.07.2011  Sanok, ul. 800- lecia
Policja szuka wandala, który dokonał uszkodzenia samochodu marki Subaru. Sprawca betonowym krawężnikiem wybił tylna szybę, zarysował pokrywę bagażnika oraz szkodził deskę
rozdzielczą. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę około 4900 zł.

NIETRZEŹWI KIERUJĄCY
12.07.2011 Sanok, ul. Robotnicza
Policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili ,że kierujący   motorowerem 56 letni mieszkaniec   powiatu  sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 1.01 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

17.07.2011 Bukowsko
Patrol Prewencji podczas kontroli drogowej ujawnił, że kierujący motorowerem 32 letni mieszkaniec powiatu sanockiego  znajduje się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania: 0,46 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

12.07.2011 Jurowce
Patrol Ruchu Drogowego  ujawnił , że kierujący samochodem marki Opel Astra 56 letniego mieszkaniec  powiatu  sanockiego jest w stanie nietrzeźwości . Wynik badania:  – 0,43 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

WYPADEK DROGOWY
13.07.2011 Sanok, ul. Lipińskiego
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 26 letni mieszkaniec Sanoka na prostym odcinku ulicy jednokierunkowej potrącił pieszą 63 letnią mieszkankę  Sanoka . Motocyklista poruszał się lewym pasem, piesza przechodziła w miejscu w którym nie ma oznakowanego przejścia. W  wyniku potrącenia piesza doznała złamań obu nóg i przewieziona została do szpitala. Kierowca motocykla był trzeźwy. Pieszej pobrano krew celem badań na zawartość alkoholu. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

CZYNNOŚCI W  POWYŻSZYCH SPRAWACH PROWADZI KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANOKU

20-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)