Porażka juniorek Sanoczanki z liderem

SANOK. W niedzielę (18 grudnia) juniorki PBS Bank Sanoczanki Sanok podejmowały na własnej hali (Gimnazjum nr 4 w Sanoku) MKS V LO I Rzeszów. Podopieczne trenera Ryszarda Karaczkowskiego przegrały z liderkami grupy finałowej A 0:3.

Gra na początku pierwszej odsłony toczyła się „punkt za punkt”. Dopiero w połowie seta nasze zawodniczki „odskoczyły” rywalkom na 4 punkty. Jednak w końcówce seta juniorki MKS-u przejęły inicjatywę i mogły cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej partii 21:25.

Drugi set zdecydowanie zdominowały przeciwniczki Sanoczanki, które bez większych problemów wygrały do 17.
Na finałową partię, nasze juniorki wyszły podwójnie zmotywowane. Na hali pojawiło się więcej kibiców, którzy nagradzali dziewczyny brawami za udane akcje. Niestety, pomimo zaciętej walki, uległy liderkom tabeli 22:25.

W finałowej grupie A ligi podkarpackiej juniorek, Sanoczanka zajmuje 3 miejsce, tracąc do drugich Karpat 3 punkty. Kolejne zmagania w Nowym Roku. Powodzenia!