REKLAMA
REKLAMA

Poszukiwania 15-latki z Warszawy

Sanocka Policja wspólnie z innymi służbami przez całą noc prowadziła poszukiwania 15-latki z Warszawy. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że dziewczyna może przebywać w rejonie miejscowości Duszatyn – Komańcza. Nastolatka miała być w towarzystwie swojego 18-letniego chłopaka. Młodych ludzi odnaleziono na terenie powiatu leskiego. Są cali i zdrowi.

Wczoraj około godz. 17:30 dyżurny sanockiej Policji otrzymał telefonogram z komendy rejonowej w Warszawie o prowadzeniu sprawy poszukiwań osoby małoletniej. Z informacji wynikało, że dziewczyna może znajdować się w okolicach Komańczy. Nastolatka wysłała do matki sms-y, w których pisała, że może już nie wrócić do domu.

Natychmiast rozpoczęto akcje poszukiwawczą. Do działań zaangażowano funkcjonariuszy Policji, GOPR-u, Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania trwały całą noc. Sprawdzono tereny leśne, pobliskie miejscowości oraz miejsca noclegowe. Niestety podejmowane działania nie przyniosły rezultatów. Mimo to, nie przerwano poszukiwań.

Kolejne ustalenia wskazywały, że młodzi ludzie mogą przebywać w okolicach miejscowości Postołów na terenie powiatu leskiego. Około godz. 10. zostali odnalezieni w lesie na terenie miejscowości Weremień. Cali i zdrowi siedzieli przy ognisku.

KPP Sanok

17-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: , ,