REKLAMA
REKLAMA

Pożegnanie maturzystów

SANOK. W I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Sanoku odbyła się uroczystość zakończenia klas III. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Wśród licznie przybyłych rodziców i zaproszonych gości znaleźli się Wojewoda Podkarpacki – Małgorzata Chomycz oraz Starosta Powiatu Sanockiego – Sebastian Niżnik.

Dyrektor szkoły Robert Rybka po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla osób wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych.

Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i upominki od Pani Wojewody i Członka Zarządu Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Sławomira Miklicza. Te szczególne wyróżnienia otrzymali Paweł Bondaruk, który został najlepszym tegorocznym absolwentem, Andrzej Materniak, Ludwik Siembab, Adam Woźniak i Bartosz Głowacki.

Rodzice, którzy uczestniczyli w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły.

Uczniowie klasy 2a, żegnając swoich starszych kolegów na Wielkiej Gali odznaczyli ich szczególnymi wyróżnieniami. Wręczyli im statuetki KENów 2011 w poszczególnych kategoriach min. „Musk Roku”, „Wszędzie go pełno a nigdzie go nie ma” czy „Potomek Szekspira”.

Był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieje, że absolwenci tej szkoły będą mile wspominać chwile w niej spędzone i doskonale zdadzą egzaminy maturalne.

tekst: Natalia Kociuba
zdjęcia: Bartek Tutak

04-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)