REKLAMA
REKLAMA

Pożegnanie maturzystów

SANOK. W I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Sanoku odbyła się uroczystość zakończenia klas III. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Wśród licznie przybyłych rodziców i zaproszonych gości znaleźli się Wojewoda Podkarpacki – Małgorzata Chomycz oraz Starosta Powiatu Sanockiego – Sebastian Niżnik.

Dyrektor szkoły Robert Rybka po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał nagrody książkowe i wyróżnienia dla osób wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych.

Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i upominki od Pani Wojewody i Członka Zarządu Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Sławomira Miklicza. Te szczególne wyróżnienia otrzymali Paweł Bondaruk, który został najlepszym tegorocznym absolwentem, Andrzej Materniak, Ludwik Siembab, Adam Woźniak i Bartosz Głowacki.

Rodzice, którzy uczestniczyli w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły.

Uczniowie klasy 2a, żegnając swoich starszych kolegów na Wielkiej Gali odznaczyli ich szczególnymi wyróżnieniami. Wręczyli im statuetki KENów 2011 w poszczególnych kategoriach min. „Musk Roku”, „Wszędzie go pełno a nigdzie go nie ma” czy „Potomek Szekspira”.

Był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieje, że absolwenci tej szkoły będą mile wspominać chwile w niej spędzone i doskonale zdadzą egzaminy maturalne.

tekst: Natalia Kociuba
zdjęcia: Bartek Tutak

04-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)