REKLAMA
REKLAMA

PRZEŁOM CUP W BESKU – TRZY DNI RYWALIZACJI – OD „JUNIORÓW” PO „SENIORÓW”

BESKO. Już po raz drugi odbył się cykl turniejów halowych Przełom Cup 2011. Trenerzy i działacze klubu piłkarskiego Przełom Besko zorganizowali bardzo ciekawy program rozgrywek, w którym udział wzięli młodzi piłkarze z różnych klubów Podkarpacia.

Całe przedsięwzięcie rozpoczęło się 15 stycznia turniejem seniorów w którym udział wzięły drużyny Nafty Jedlicze, Startu Rymanów, Iwonki Iwonicz oraz Przełomu Besko. Gospodarze okazali się bardzo gościnni i wszystkie trzy trofea podarowali przybyłym drużynom. W decydującym o 1 miejscu meczu pomiędzy Iwonką Iwonicz a Naftę Jedlicze padł remis 2:2. Puchar jednak przypadł  zawodnikom Iwonki ponieważ zgromadzili oni na sowim koncie więcej bramek w rozegranym turnieju. Trzecie  miejsce przypadło Startowi Rymanów, który pokonał gospodarzy 3:0.

W drugim dniu turnieju na boisku do rywalizacji przystąpili najmłodsi uczestnicy rozgrywek – dzieci z rocznika 2000. Wśród 12 zgłoszonych zespołów byli m.in. Beniaminek Krosno, Szóstka Jasło, Brzozovia Brzozów, Sanovia Lesko, EkoBall Sanok i Przełom Besko. W finale spotkały się Szóstka Jasło i Beniaminek Krosno. Mecz  był bardzo wyrównany ale to Jaślanie strzelili jedyna bramkę meczu i sięgnęli po zwycięstwo w turnieju. Trzecie i czwarte miejsce zajęły drużyny Przełomu Besko prowadzone przez trenera Pawła Jaślara.


Drużyna Szóstki Jasło prowadzonej przez Artura Tomaszewski i zespół Beniaminka Krosno, pod wodzą Marka Adamiaka oraz Grzegorza Rausa

Organizatorzy wyróżnili również najlepszych zawodników turnieju. Najlepszym Strzelcem został Kamil Piątkowski (Szóstka Jasło), bramkarzem turnieju został Maciej Mazur (Beniaminek Krosno), a tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł Szymonowi Rymarowiczowi z Przełomu Besko.

Na zakończenie trzydniowych rywalizacji swoje mecze rozegrali zawodnicy rocznika 1998. Turniej był mocno obsadzony, wzięły w nim udział drużyny czterech klubów Resovii Rzeszów, EkoBallu Sanok, Karpat Krosno i Przełomu Besko. Zwycięzcą turnieju został EkoBall Sanok, prowadzony przez trenera Dariusza Jęczkowskiego. EkoBall w finale pokonał Karpaty Krosno 4:0. Trzecie miejsce przypadło drużynie Resovii Rzeszów. Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Borek (EkoBall Sanok), który po ambitnej rywalizacji pokonał jedną bramką swojego kolegę z drużyny  Grzegorza Gawle. O tytule zadecydował konkurs rzutów karnych pomiędzy zawodnikami. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Krystiana Jaceka z Resovii Rzeszów.

Działacze klubowi na zakończenie rozgrywek zapowiedzieli już III edycję Przełom CUP – tradycyjnie w okresie ferii zimowych już w 2012 roku.


Zespoły Przełomu Besko kierowane przez Pawła Jaślara


Dariusz Jęczkowski z drużynami EkoBall Sanok


21-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)