REKLAMA
REKLAMA

Puchar Wójta Gminy Sanok dla Dynovi Dynów

GMINA SANOK. Młodzi piłkarze z Dynovi w Dynowie zwyciężyli w I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sanok.  Turniej piłkarski odbył się nowo otwartej Hali Sportowej w Strachocinie. Uczestniczyły w nim kluby piłkarskie z woj. podkarpackiego.

Rozgrywki odbywały się wg zasad footsalu. Gośćmi honorowymi byli Przewodniczący Wydziału Młodzieżowego Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie Janusz Szczupak oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Radny Powiatu Brzozowskiego Jacek Adamski.

Po całodniowych zmaganiach najlepszym zespołem ukazała się drużyna Dynovii  z Dynowa. Drugie miejsce zajął Górnik ze Strachociny, zaś trzecie, Grabowianka z Grabówki. – Zwycięzca oczywiście gratulujemy. Cieszymy się, że udało się zorganizować taką imprezę, właściwie na inauguracji naszej nowej hali. Taki turniej chcemy organizować cyklicznie, co roku – mówi Mariusz Szmyd, wójt Gminy Sanok.

24-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)