REKLAMA
REKLAMA

Ruszyły prace budowlane przy restauracji McDonald’s w Sanoku!

SANOK. Rozpoczęła się budowa pierwszej restauracji McDonald’s w Sanoku. Powstanie on przy ulicy Rymanowskiej, w pobliżu ronda Beksińskiego. Lokal będzie gotowy na przyjęcie gości w lipcu 2011 r. 

Wolnostojący obiekt wybudowany zostanie zgodnie z projektem uwzględniającym nowy styl architektoniczny lokali McDonald’s. Dotyczy to zarówno bryły budynku, jego elewacji, jak i wystroju wnętrza. Realizowany w Sanoku projekt uwzględnia zarówno nową stylistykę budynku, jak i wykorzystanie atrakcyjnych materiałów.

Zastosowana zostanie szeroka paleta barw, w której dominować będą żywe, jasne kolory. Wnętrze zostanie urządzone z wykorzystaniem nowoczesnych mebli i oświetlenia. Elewację wzbogacą elementy wykonane z naturalnego drewna.

-Spodziewamy się, że ze względu na lokalizację restauracji duży odsetek gości będą stanowić turyści jadący w Bieszczady. Na pewno docenią oni linię McDrive, w jaką zostanie wyposażona restauracja – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s Polska

Z myślą o najmłodszych w restauracji powstanie tzw. strefa Gym&Fun w skład której wchodzą trzy interaktywne miejsca zabaw: wyścig rowerowy, bieg z przeszkodami oraz boisko do koszykówki z małymi piłkami. Oczywiście jesteśmy również otwarci na mieszkańców miasta. Myślę, że docenią oni strefę McCafe, jaka będzie się znajdować w lokalu. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów – dodaje Marek Kłapa

Goście restauracji będą mogli spożywać posiłki w klimatyzowanej sali, która oferuje miejsca siedzące dla 105 osób, bądź w ogródku rekreacyjnym przy restauracji.

Restauracja będzie wyposażona w linię McDrive.  Dla zmotoryzowanych gości przygotowanych zostanie 28 miejsc parkingowych.

01-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)