REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uruchomiono biuro Rzecznika Osoby Bezdomnej

SANOK. Od 1 grudnia br. w placówce Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku w Domu Inwalidy Bezdomnego przy ul. Przemyskiej 24 uruchomiono biuro Rzecznika Osoby Bezdomnej.

 

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie w ramach projektu Rzecznictwo – wzmacnianie głosu osób bezdomnych, realizowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy FOP.

W 14 miejscowościach w Polsce, powołano Rzeczników Osób Bezdomnych, którzy będą bezpłatnie udzielali porad, wspierali, doradzali i występowali w imieniu osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.

Program powstał z myślą o zwiększeniu skuteczności w oferowaniu pomocy osobom z tego kręgu, budowania partnerstwa, koalicji i wpływanie na poprawę zasad działania podmiotów polityki społecznej działających w obszarze bezdomności jak również z zamiarem szerszego propagowania wśród społeczeństwa problemu bezdomności.

Dyżury Rzecznika w osobie Bohdana Ślusarza pełnione będą w Domu Inwalidy Bezdomnego ul. Przemyska 24 w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 10-14 kontakt tel. (13) 46 42 895.

21-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)