REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uruchomiono biuro Rzecznika Osoby Bezdomnej

SANOK. Od 1 grudnia br. w placówce Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku w Domu Inwalidy Bezdomnego przy ul. Przemyskiej 24 uruchomiono biuro Rzecznika Osoby Bezdomnej.

 

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie w ramach projektu Rzecznictwo – wzmacnianie głosu osób bezdomnych, realizowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy FOP.

W 14 miejscowościach w Polsce, powołano Rzeczników Osób Bezdomnych, którzy będą bezpłatnie udzielali porad, wspierali, doradzali i występowali w imieniu osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.

Program powstał z myślą o zwiększeniu skuteczności w oferowaniu pomocy osobom z tego kręgu, budowania partnerstwa, koalicji i wpływanie na poprawę zasad działania podmiotów polityki społecznej działających w obszarze bezdomności jak również z zamiarem szerszego propagowania wśród społeczeństwa problemu bezdomności.

Dyżury Rzecznika w osobie Bohdana Ślusarza pełnione będą w Domu Inwalidy Bezdomnego ul. Przemyska 24 w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 10-14 kontakt tel. (13) 46 42 895.

21-12-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)