REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Izdebkach

IZDEBKI/POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. 40-letni motocyklista mieszkaniec Strzyżowa  nie żyje. W Izdebkach jego motocykl zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Wczoraj około godz. 13 policjanci z Brzozowa przyjęli zgłoszenie o wypadku w Izdebkach. Przybyli na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że jeden z trzech motocyklistów jadących drogą w Izdebkach na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do  tego wypadku doszło bez udziału innych pojazdów, osób czy zwierząt.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady. Dokładny przebieg zdarzenia będzie wyjaśniany w toku prowadzonego postępowania.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą brzozowscy policjanci.

KPP Brzozów

16-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)