REKLAMA
REKLAMA

SYGNAŁ OD INTERNAUTY: Dzieci „wyrzucone” do śmietnika?

SYGNAŁ OD INTERNAUTY: W Lesku przy ulicy 1000-lecia po wizycie inspekcji sanitarnej zasypano ziemią jedyną na tym podwórku piaskownicę i teraz dzieci bawią się w śmietniku. Zasypano ponieważ tak było taniej, jednak można było ogrodzić piaskownice ponieważ zwierzęta załatwiały się w piaskownicy.

Dwa tygodnie przed zasypaniem przywieziono nowy piasek dzieci były ucieszone lecz nie długo. Śmietnik jest ich jedyną rozrywką bo ciężko postawić huśtawkę albo coś w tym stylu nie mówię od razu wypasiony plac zabaw, ale cokolwiek.

Na podwórku mieszka około 30 dzieci i nie maja gdzie se bawić najbliższy plac zabaw jest na osiedlu oddalonym o 1 km, na którym i tak nie ma miejsca ponieważ dzieci z osiedla „smolki” muszą też gdzieś się bawić.

Byłbym bardzo wdzięczny nie tylko ja również dzieci gdyby ta sprawa została nagłośniona i załatwiona. Wychodzi na to ze dzieci zostały wyrzucone na śmietnik… a psy jak miały, tak mają swobodę.

Internauta

do sprawy powrócimy


Chcemy, aby mieszkańcy miasta, powiatu także decydowali o rodzajach problemów społecznych poruszanych na łamach naszego serwisu.

Jeśli zatem uważasz, że jest coś, o czym należałoby napisać (wydarzenie ważne, kontrowersyjne lub niejasne), wyślij do nas e-mail na adres: redakcja@esanok.pl lub zadzwoń 13 46 44 338  (gwarantujemy anonimowość).

W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za ważne.

Wybrane, zbadane i omówione tematy znajdą się na naszym portalu.

Czekamy na sygnały (zdjęcia, audio, wideo).

Redakcja portalu
Esanok.pl

29-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)