REKLAMA
REKLAMA

Trzeźwy poranek na drogach powiatu sanockiego!

SANOK. Dziś na drogach powiatu sanockiego policjanci prowadzili wzmożone działania pn. „Trzeźwy poranek”. Głównym celem tej akcji jest eliminowanie z ruchu kierujących na „podwójnym gazie”.

Dzisiejsze działania pn. „ Trzeźwy poranek” zakończyły się zatrzymaniem trzech kierujących na „podwójnym gazie”. W godzinach od 4 do 8, sanocka Policja prowadziła wzmożone działania pn. „ Trzeźwy poranek”, których głównym celem  było  eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu lub w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących całego powiatu sanockiego. W trakcie poniedziałkowych działań skontrolowano 251 kierujących. Ujawniono 3 jadących na w stanie nietrzeźwości.

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP Sanok

26-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)