REKLAMA
REKLAMA

Uciekając wbiegł w policjantów

PRZEMYŚL. Złodziej torebki nie wiedział, że biegnie prosto w stronę nieumundurowanych funkcjonariuszy. Został zatrzymany kilkadziesiąt metrów od miejsca przestępstwa. Sprawca przestępstwa musi mieć świadomość, że w końcu zostanie zatrzymany i będzie musiał ponieść karę.Jak szybko może to nastąpić, przekonał się 29-latek z Przemyśla. Został zatrzymany kilka sekund po kradzieży. Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed godz. 18, na ulicy Kościuszki. Młody człowiek podbiegł do idącej chodnikiem kobiety, wyrwał z jej ręki torebkę i zaczął uciekać. Wtedy jeszcze nie wiedział, że kilkadziesiąt metrów dalej znajdują się policjanci w cywilnych ubraniach.

Funkcjonariuszom zaalarmowanym krzykiem pokrzywdzonej, pozostało jedynie czekać kiedy biegnący w ich kierunku sprawca znajdzie się w pobliżu. Bez trudu obezwładnili i zatrzymali przestępcę. Mężczyzna, który w chwili zdarzenia w swym organizmie miał blisko 1.5 promila alkoholu, spędził noc w policyjnych aresztach. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalą, czy zatrzymany nie ma na swym sumieniu innych tego typu przestępstw.

KMP Przemyśl

31-01-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)