REKLAMA
REKLAMA

Vitamin Shop – największa sieć sklepów z odżywkami, suplementami i witaminami dla osób aktywnych

Vitamin Shop największa sieć sklepów z odżywkami ,suplementami i witaminami dla osób aktywnych i nie tylko zaprasza do swojego sklepu w Sanoku przy ul. Żwirki i Wigury 5. W ofercie posiadamy preparaty redukujące tkankę tłuszczową, wzmacniające i regenerujące stawy, zwiększające siłę i masę mięśni, podwyższające odporność , dodające energii itp.


W asortymencie posiadamy produkty znanych firm takich jak – TREC, UNIVERSAL, ULTIMATE, GASPARI, VITALMAX, BSN, MET-RX, DYMATIZE i wiele innych. Jesteśmy jedynym sklepem w Sanoku i okolicach w pełni wyspecjalizowanym w sportach siłowych i sztuk walki. W naszej ofercie poza suplementami znaleźć można sprzęt siłowy i do sztuk walki znanych firm MASTERS ,DRAGON, MARBO. Dajemy gwarancję najniższych cen w Sanoku i okolicy. Zajmujemy się również kompleksowym doradztwem w sprawach suplementacji oraz pomagamy w doborze jak najlepszej opcji sprzętowej. Na terenie Sanoka dowozimy zamówienia gratis. Realizujemy zamówienia i pomagamy wypełniać wnioski na zakup sprzętu ze środków PFRON. Co miesiąc promocje na 20 wybranych produktów. Pomagamy w rozpisywaniu planów treningowych i diet w czym pomagają nam nasi eksperci

– w sportach siłowych naszym ekspertem jest Paweł Dorotniak instruktor kulturystyki i trener osobisty, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, byłego reprezentanta Polski i uczestnika Mistrzostw Europy.

– w sportach walki ściśle współpracujemy z sekcją K-1 Rules –Samuraj Sanok – prowadzoną przez Artura Szychowskiego – byłego reprezentanta kraju w Karate oraz K-1 Jako reprezentant kraju w karate wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy oraz kilkukrotnie medale Mistrzostw Polski (w tym złote) oraz Pucharu Polski. Jako reprezentant Polski w K-1 Rules wywalczył dwa razy brązowy medal Pucharu Świata, dwukrotnie zajmował 5 miejsce na Mistrzostwach Europy i Świata, wywalczył dwa razy Mistrzostwo Polski, wicemistrzostwo Polski oraz Międzynarodowy Puchar Polski.

Informacje na temat zapisów i uczestnictwa w sekcjach K-1 Rules można uzyskać w naszej firmie. Treningi odbywają się na sali treningowej w siłowni Master przy ul. Lipińskiego 73

TY TRENUJ MY ZROBIMY RESZTĘ!!!

Agencja Knockout / Vitamin Shop – 38-500 Sanok, ul. Żwirki i Wigury 5 (poniżej szkoły Ekonomik) tel. 660150044

Zapraszamy na naszą stronę – www.agencjako.pl


04-03-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym: