REKLAMA
REKLAMA

Wyniki Drużynowych Zawodów Spławikowych „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”

SANOK. W niedziele 6.06.2011 r. na stawach Koła Nr 3 w Sanoku odbyły się Drużynowe Zawody Spławikowe „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”, które były jedna z imprez z okazji Dni Sanoka. W zawodach uczestniczyło 8 zespołów.

Zawody rozgrywano w trzech sektorach, a o wyniku końcowym nie decydowała waga ryb, lecz suma lokat z trzech sektorów. Wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo sprawiło że zawodnicy łowili przeważnie „drobnicę”, przeważnie wzdręgi i płocie. Głównym sponsorem zawodów był Burmistrz Miasta Sanoka. W klasyfikacji końcowej najlepsza okazała się reprezentacja Koła Nr 1 w składzie Woźny Robert, Maciuba Dariusz, Ciszowski Łukasz. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Społecznej Straży Rybackiej w składzie Cielemęncki Andrzej, Rygliszyn Ryszard, Kijowski Edward. Trzecie miejsce wywalczyli gospodarze. Koło Nr 3 reprezentowali: Woźny Krystyna, Naumowicz Piotr, Krupiński Bronisław.

ZAJĘTE MIEJSCA DRUŻYNOWO:
1. KOŁO NR 1
2. SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA
3. KOŁO NR 3
4. PASS POL
5. EAE ELEKTRONIK
6. KOŁO NR 2
7. ZAKŁAD CIEPŁOWNICZY
8. KOŁO NR 3 (JUNIORZY)

Koło PZW Nr 3 Sanok

10-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)