REKLAMA
REKLAMA

Wyniki Drużynowych Zawodów Spławikowych „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”

SANOK. W niedziele 6.06.2011 r. na stawach Koła Nr 3 w Sanoku odbyły się Drużynowe Zawody Spławikowe „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”, które były jedna z imprez z okazji Dni Sanoka. W zawodach uczestniczyło 8 zespołów.

Zawody rozgrywano w trzech sektorach, a o wyniku końcowym nie decydowała waga ryb, lecz suma lokat z trzech sektorów. Wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo sprawiło że zawodnicy łowili przeważnie „drobnicę”, przeważnie wzdręgi i płocie. Głównym sponsorem zawodów był Burmistrz Miasta Sanoka. W klasyfikacji końcowej najlepsza okazała się reprezentacja Koła Nr 1 w składzie Woźny Robert, Maciuba Dariusz, Ciszowski Łukasz. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Społecznej Straży Rybackiej w składzie Cielemęncki Andrzej, Rygliszyn Ryszard, Kijowski Edward. Trzecie miejsce wywalczyli gospodarze. Koło Nr 3 reprezentowali: Woźny Krystyna, Naumowicz Piotr, Krupiński Bronisław.

ZAJĘTE MIEJSCA DRUŻYNOWO:
1. KOŁO NR 1
2. SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA
3. KOŁO NR 3
4. PASS POL
5. EAE ELEKTRONIK
6. KOŁO NR 2
7. ZAKŁAD CIEPŁOWNICZY
8. KOŁO NR 3 (JUNIORZY)

Koło PZW Nr 3 Sanok

10-06-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)