REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Otwarcie kompleksu sportowego w Brzozowie

BRZOZÓW. Nowoczesny kompleks basenów został oddany 1 lipca w Brzozowie. W uroczystym otwarciu wzięła udział wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz. Mieszkańcy mają do dyspozycji otwarty basen rekreacyjny o powierzchni 670 metrów kwadratowych, z hydromasażami, zjeżdżalnią o długości 57 metrów.

W kompleksie znajduje się także brodzik dla dzieci, grota sztucznej fali, plac zabaw, korty tenisowe i boiska do siatkówki plażowej. Obiekt powstał na bazie dawnego kąpieliska miejskiego. Jego budowa trwała od 2009r. Inwestycja kosztowała ponad 11 mln zł, w tym 2,5 mln zł pochodziło ze środków UE. To jedyny tak nowoczesny kompleks na terenie Brzozowa. Podczas uroczystego otwarcia kompleksu sportowo-rekreacyjnego wojewoda pogratulowała władzom gminy i mieszkańcom ogromnej inwestycji.
– To miejsce podnosi rangę regionu. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że oddanie tego kompleksu ma miejsce w pierwszym dniu polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Miasto Brzozów pięknieje z każdym dniem i to jest powód do dumy. Życzę, aby kompleks dawał mieszkańcom wytchnienie i budził zainteresowanie wśród turystów.

Otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego odbyło się w ramach Dni Brzozowa.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki

04-07-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)