REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymano 5 osób, odpowiedzą za posiadanie narkotyków

LESKO/SANOK. Do trzech lat pozbawienia wolności – taka kara grozi pięciu młodym mężczyznom, którzy w ostatnich dniach zostali zatrzymani przez policjantów z  Leska w związku z podejrzeniem nielegalnego posiadania środków odurzających.

W środowy  wieczór, w Polańczyku funkcjonariusze KPP w Lesku podczas kontroli pojazdu, w jego wnętrzu zauważyli sporych rozmiarów fajkę wodną, zaś z wnętrza pojazdu unosił się charakterystyczny zapach. Podróżujących pojazdem czterech mężczyzn poddano kontroli osobistej, podczas której u jednego z nich ujawniono woreczek z roślinnym suszem. Okazało się, że była to marihuana. Przeszukania pojazdu przyniosło kolejne efekty, gdyż między siedzeniami policjanci znaleźli kilka woreczków z marihuaną oraz szklane lufki do palenia. Trzej mieszkańcy Sanoka oraz jeden mężczyzna z Polańczyka zostali zatrzymani do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Niedługo trzeba było czekać na dalsze efekty policyjnej pracy. W czwartek wieczorem w miejscowości Górzanka funkcjonariusze KPP Lesko postanowili wylegitymować przebywającą na przystanku młodzież.  Kiedy policjanci podeszli na przystanek znowu poczuli charakterystyczny zapach i poraz kolejny policyjny nos okazał się skuteczny. Podczas kontroli osobistej, której poddano pięciu mężczyzn, u jednego z nich znaleziono woreczek z marihuaną oraz szklana lufkę. Mężczyzna również został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Wszyscy zatrzymani byli w wieku od 18 do 21 lat. Teraz odpowiedzą za posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

KPP Lesko

23-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)