REKLAMA
REKLAMA

„Sanocki bocian” doleciał do Turcji

SANOK. W połowie kwietnia br. przegubowca z Autosan-u, Sancity 18LF, można było zaobserwować na trasie wiodącej przez Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię do Turcji. Autobus „z bocianem” zmierzał na trzydniowe targi Busworld Turkey, które odbyły się w Istambule.


Autobus miał do pokonania w jedną stronę prawie 2.000 km i postawione przed nim zadanie wykonał bezproblemowo, również dzięki naszym wspaniałym „eksportowym” kierowcom.

Na targach w Istambule sanocki Sancity 18LF wzbudzał naprawdę duże zainteresowanie i zebrał sporo pochlebnych opinii. Zainteresowaniem cieszyły się również inne pojazdy z naszej szerokiej oferty, mimo tego, że prezentowane były jedynie za pomocą materiałów multimedialnych i drukowanych prospektów.

Przedstawiciele Autosanu przeprowadzili szereg rozmów techniczno – handlowych i skrzętnie notowali wszelkie uwagi, które mogą być pomocne w przystosowywaniu autobusów na podobne do tureckiego rynki.

Prezentowany w Istambule autobus przebył już drogę z Turcji do Polski i, jak na wiosnę przystało, „sanocki bocian szczęśliwie wylądował z powrotem w domu”.

Oficjalna strona Internetowa Autosanu

08-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)