REKLAMA
REKLAMA

19-latek zatrzymany za posiadanie marihuany!

SANOK. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, u którego ujawniono woreczek z marihuaną. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


W czwartek około godz. 20  policjanci patrolując ul. Lipińskiego w Sanoku zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy nerwowo wyjmowali coś z torby po czym natychmiast chowali.

Wzbudziło to podejrzenie policjantów. Po wylegitymowaniu ich przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyźni są mieszkańcami powiatu rzeszowskiego w wieku 19 i 27 lat i przyjechali na wakacje w okolice Soliny. Przeszukanie wskazało, że 19-latek posiada przy sobie porcję marihuany o wadze ponad 1g. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu złożenia wyjaśnień.

Polskie prawo mówi, że za posiadanie przy sobie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Sanok

24-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)