REKLAMA
REKLAMA

„Indonezja, Malezja – podróż wyjątkowa” – ZAPROSZENIA ROZDANE!

RYMANÓW. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wielkie Wyprawy” „Indonezja, Malezja – podróż wyjątkowa” naszym gościem będzie: Piotr Śliwiński


Absolwent Politechniki Krakowskiej, podróżnik i szachista – zainteresowania: sporty ekstremalne, para lotniarstwo, snowboard, surfing i motocykle. Po ukończeniu studiów w wieku 24 lat, w maju 2006 wyruszył w samotną podróż dookoła świata, która trwała rok. Odwiedził w tym czasie 21 krajów: USA, Kanadę, Hawaje, Australię, Nową Zelandię, Hong Kong, Makao, Chiny, Wietnam, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indie, Nepal, Pakistan, Iran, Turcję, Bułgarię, Rumunię.

W czasie kolejnych wypraw zwiedził ponad 150 krajów, teraz planuje kolejną, szóstą już wyprawę dookoła świata, jak sam pisze o sobie:

„Poszukując przygód, poznając piękno i różnorodność tego świata, odkrywam nieznane jego zakątki. Podróżuje spontanicznie bez planów, map i przewodników, zdając się na dobre serce i pomoc lokalnych ludzi. Życzliwy uśmiech i szczerość otwierają wiele drzwi i przysparzają przyjaciół”.

29 lutego r. (środa), godz. 18.30

Wstęp: 5 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – wstęp gratis

Kolejna wyprawa już 14 marca – „Przez Śniegi zielonego lądu””, naszym gościem będzie podróżnik związany z grupą Wazari Team Poland, z którą wybrał się w podróż po Grenlandii…

Więcej informacji na: http://jas-wedrowniczek.pl/imprezy-planowane/wielkie-wyprawy-cykl-spotkan-z-podroznikami-sezon-2011-2012

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów
tel. 13 43 567 33, 603 364 444, 609 729 629
e-mail: rymanow@jas-wedrowniczek.pl
www.jas-wedrowniczek.pl


ZAPROSZENIA ROZDANE!

Podwójne zaproszenie na spotkania otrzymują:
P. Ewelina Marchewka na spotkanie oraz P. Beata Biega

Aby otrzymać podwójne zaproszenie na spotkanie  z cyklu „WIELKIE WYPRAWY”, które odbędzie się 29 lutego oraz 14 marca należy wysłać wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule   „Spotkanie z podróżnikiem” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin wybranego spotkania (29 luty lub 14 marzec).
1-wsz oraz 10-ta  osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do środy (29 luty) do godziny 13.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 13.00 – 14.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

TEKST SPONSOROWANY

27-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook