Znakomite wyniki sanockich bokserów!

SANOK. Pięciu zawodników UKS „Ring” MOSiR Sanok wzięło udział w III Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w boksie w Niechobrzu k. Boguchwały.

Kadeci 48kg: Mateusz Krawiec jednogłośnie wygrał z Oskarem Van Denguyenem (Wisłok Rzeszów) i zdobył pierwsze miejsce.

Waga 57kg: Maksymilian Gibadło szybko bo w drugiej rundzie rozprawił się z Tomaszem Papadziukiem Morsy Dębica zajął pierwsze miejsce i został wybrany najlepszym kadetem turnieju.

Junior: Borys Rogaliński 60kg nie miał przeciwnika i bez walki wygrał swoją kategorię.

Młodzieżowiec: Stanisław Gibadło 75kg miał wolny los i w finale zmierzył się z doświadczonym Kamilem Rzepką z Wisłoka Rzeszów. Po najładniejszej walce finałów wygrał jednogłośnie na punkty i zdobył puchar najlepszego młodzieżowca turnieju.

W wadze do 91kg Grzegorz Reszetar po wyrównanej walce uległ na punkty Arturowi Bulikowi z Legendy Jarosław.

Drużynowo zawodnicy z Sanoka uplasowali się na drugiej pozycji za Wisłokiem Rzeszów.