REKLAMA
REKLAMA

90. rocznica działalności Orkiestry Dętej OSP w Pakoszówce

GMINA SANOK. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców wsi Pakoszówka oraz całej Gminy Sanok na uroczystości związane z Jubileuszem 90 rocznicy działalności Orkiestry Dętej.

Obchody rozpoczną się Mszą Świętą odprawioną za członków straży i orkiestry w Kościele Parafialnym w Pakoszówce w niedzielę, dnia 14 października 2012 roku o godzinie 14.00.

Po zakończeniu Nabożeństwa na placu przed domem kultury zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa, oraz poświęcony pomnik naszego patrona – Świętego Floriana.

Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce w trakcie uroczystości wystąpi z  koncertem dla wszystkich przybyłych gości.
Będzie to niepowtarzalna okazja, by ujrzeć orkiestrę w pełnym umundurowaniu galowym.

Żywimy głęboką nadzieję, iż zechcecie Państwo być razem z nami, w tak ważnym dla nas wszystkich dniu, zarówno mieszkańców naszej miejscowości, jak i strażaków –ochotników, w tym członków orkiestry dętej.

Niech ta uroczystość będzie dobrą okazją do spotkania się byłych członków orkiestry dętej i straży, mieszkańców naszej miejscowości i zaproszonych przez Was znajomych, niech będzie dobrą okazją do miłych wspomnień.

Ze swej strony zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, byście mogli Państwo miło spędzić to niedzielne popołudnie.

HISTORIA Orkiestry Dętej OSP w Pakoszówce

W imieniu zarządu:

Prezes OSP w Pakoszówce

Ryszard Adamiak

12-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)