REKLAMA
REKLAMA

Szkolenie wolontariuszy: „Reaguję, bezpiecznie się czuję” (ZDJĘCIA)

ZBOISKA/POWIAT SANOCKI.  W Zboiskach zorganizowano szkolenie wolontariuszy, którzy uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i w pokazie elementów samoobrony. Spotkanie prowadzili Policjanci z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Szkolenie wolontariuszy odbyło się w ubiegły piątek o godz. 9.30 w ośrodku „Caritas” w Zboiskach. W ramach programu prewencyjnego pn. „Reaguje, bezpieczniej się czuje” z uczestnikami przeprowadzono pogadankę o tematyce bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności karnej za nieprzestrzeganie prawa.

Po zakończeniu prelekcji rozpoczęto zajęcia praktyczne. Policjanci zademonstrowali elementy samoobrony, między innymi chwyty obezwładniające. W spotkaniu wzięło udział 65. wolontariuszy z terenu powiatu sanockiego.

Instytucje, które miałyby chęć zorganizować spotkanie połączone z zajęciami praktycznymi proszone są o kontakt z Zespołem ds. Prewencji Kryminalnej, nieletnich i Patologii sanockiej komendy Policji, ul. Witkiewicza 3 lub pod numerem telefonu 13 46 57 343.

KPP Sanok

12-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)