REKLAMA
REKLAMA

Szkolenie wolontariuszy: „Reaguję, bezpiecznie się czuję” (ZDJĘCIA)

ZBOISKA/POWIAT SANOCKI.  W Zboiskach zorganizowano szkolenie wolontariuszy, którzy uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i w pokazie elementów samoobrony. Spotkanie prowadzili Policjanci z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Szkolenie wolontariuszy odbyło się w ubiegły piątek o godz. 9.30 w ośrodku „Caritas” w Zboiskach. W ramach programu prewencyjnego pn. „Reaguje, bezpieczniej się czuje” z uczestnikami przeprowadzono pogadankę o tematyce bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności karnej za nieprzestrzeganie prawa.

Po zakończeniu prelekcji rozpoczęto zajęcia praktyczne. Policjanci zademonstrowali elementy samoobrony, między innymi chwyty obezwładniające. W spotkaniu wzięło udział 65. wolontariuszy z terenu powiatu sanockiego.

Instytucje, które miałyby chęć zorganizować spotkanie połączone z zajęciami praktycznymi proszone są o kontakt z Zespołem ds. Prewencji Kryminalnej, nieletnich i Patologii sanockiej komendy Policji, ul. Witkiewicza 3 lub pod numerem telefonu 13 46 57 343.

KPP Sanok

12-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)