REKLAMA
REKLAMA

Bezpieczne wakacje w Sanoku! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

Bezpieczne wakacje w Sanoku! (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

SANOK. We wtorek (5 czerwca) w parku miejskim i na placu Harcerskim odbyły się warsztaty „Bezpieczne wakacje”, zorganizowane przez Urząd Miasta Sanoka oraz sanocką Straż Miejską. Wzięli w nich udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Zajęcia prowadzili strażnik – Witold Granatowski, st. strażnik – Ilona Suchaniak i strażnik – Bartosz Wojtowicz oraz pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Lokalowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Sanoku – Piotr Kutiak.

Uczniów podzielono na dwie grupy. Jedna miała zajęcia przyrodnicze w parku, a druga zajęcia z zasad bezpieczeństwa. Dzieci mogły poznać walory przyrodnicze parku, zaś na placu Harcerskim dowiedzieć się o zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem podczas wakacji, podczas drogi do i ze szkoły. Uczniowie zostali także poinstruowani, jak winni się zachowywać podczas kontaktów z osobą obcą (zasady ograniczonego zaufania). Poza tym uczniowie i nauczyciele poznali zasady prawidłowego poruszania się po jezdni, przepisy ruchu drogowego, zaś zdobytą wiedzę wykorzystali w ćwiczeniach praktycznych.

Na koniec odbył się konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Sanoka.

05-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)