REKLAMA
REKLAMA

Boso do… Krosna! – Zdobądź wejściówkę na spotkanie!

KROSNO. Boso do… Krosna! Pod takim hasłem już 11 maja, odbędzie się występ Wojciecha Cejrowskiego. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Why Not TRAVEL, która zaprasza wszystkich zainteresowanych najpierw do swojego biura, a następnie do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.


Wojciecha Cejrowskiego nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. W swoim życiu odwiedził 40 krajów na 6 kontynentach – podróżnik, osobowość telewizyjna, dziennikarz radiowy, pisarz i publicysta. Znany głównie z licznych programów telewizyjnych, t.j. „WC Kwadrans”, „Boso przez Świat”, „Z kamerą wśród ludzi”. Zdobywca złotego medalu na „The New York Festivals 2008” za najlepszy program podróżniczy.

W swoim dorobku ma również 7 książek o charakterze publicystycznym i podróżniczym: „Sól do oka”, „Gringo wśród dzikich plemion”, „Rio Anaconda” – to tylko niektóre z nich.

Wojciech Cejrowski swój pobyt w Krośnie rozpocznie od podpisywania i sprzedawania autorskich książek i rozdawania autografów w biurze Grupy Why Not TRAVEL w godz. 14.00-17.00 przy ul. Piłsudskiego 1.

O godz. 19.00 najsłynniejszy polski podróżnik poprowadzi występ w RCKP przy ul. Kolejowej 1.

W związku z tym wydarzeniem wraz z Grupą Why Not TRAVEL przygotowaliśmy niespodziankę.

Trzy osoby, w kolejności 1, 30 oraz 60, które wyślą maila z odpowiedziami na adres: esanok@p24.pl, otrzymają wejściówkę na spotkanie z Wojciechem, a pierwsza osoba dodatkowo otrzyma od Grupy Why Not TRAVEL książkę (konkretny tytuł pozycji) z podpisem autora.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się 4 maja br. w godz. 14.00-16.00

Pytanie brzmi: Wymień 3 programy telewizyjne, w których występuje Wojciech Cejrowski.

Czas start! :)

24-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: