REKLAMA

Czy radni województwa przeznaczą pieniądze na ośrodek transplantacji szpiku w Brzozowie? Jak zagłosuja radni wybrani przez mieszkańców regionu ? (VIDEO HD)

Czy radni województwa przeznaczą pieniądze na ośrodek transplantacji szpiku w Brzozowie? Jak zagłosuja radni wybrani przez mieszkańców regionu ? (VIDEO HD)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już jutro sesja sejmiku województwa podkarpackiego. Radni zadecydują w którym kierunku będzie podążał rozwój naszego województwa. Ważną inwestycją zdrowotną w naszym regionie, jest rozwój szpitala onkologicznego w Brzozowie.


Wiemy, że zrezygnowano w nim z tworzenia oddziału onkologii dziecięcej na rzecz Rzeszowa.

Przy szpitalu realizowana jest natomiast budowa pierwszego na Podkarpaciu banku komórek macierzystych, ośrodka przeszczepów szpiku, apteki z pracownią leków cytostatycznych i pracownią żywienia pozajelitowego.

W materiale wideo przedstawiamy stanowisko radnego Sejmiku Województwa Tadeusza Pióro, członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomira Miklicza oraz Rafała Jasińskiego, ojca zmarłego na nowotwór Tobiaszka który musiał być leczony aż na Śląsku bo w regionie niema specjalistycznego ośrodka leczącego tą chorobę.

Głosowanie nad ośrodkiem transplantacji szpiku w Brzozowie już jutro 21 grudnia 2012.
ZOBACZ TAKŻE:
CZAS NA REPORTAŻ: Bohater nie umiera nigdy! (VIDEO HD)

20-12-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.